Těhotní chlapci Vyjádřete svůj názor!

Kniha 4. - Zvykej si Samueli část 1.

22. října 2009 v 19:34 | Misuki |  _Kniha_
Chci jen dodat že když Samuel vylévá své pocity Matějovi...vlastně...tuhle povídku píšu tak nějak z vlastních zkušeností...od lidí okolo mě kteří prožívají podobné věci...opravdu jsou to útržky z mého života...to..je asi vše co jsem chtěla říct...:))


****

"Samueli no ták. Já vím že se ti líbí! Viděl jsem to. Dal ti jasně najevo že mezi váma nic nikdy nebude. A ty? Málem jsi se rozbrečel. Nedělej ze mě magora"


"Já..Maty." podíval se mu Samuel do očí. "Jo..máš pravdu." vzlykl. "Ani nevíš jak je to těžké. Já četl jsem...takovou knížku a..tak bylo..prostě přesný popis nás dvou chápeš. Přesně to sedělo...barva očí..všechno. Jména...naprosto všechno. Jenže Hans. Byl uplně jiný
byl hodný...prostě když jsem to dočetl uplně jsem si tu postavu zamiloval. Já doufal že někdy najdu osobu jako je on. A bum. Přišel. Ale jak se chová? Vidíš to Matěji?! Je ůplně...jiný..tak chladný" vzlykal Samuel a Matěj nevěděl co říct. Jen zíral s pootevřenou pusou.
"Páni já..Same..vím že to musí bejt strašné. Můžu si tu knihu přečíst?..prosím.." smutně na něj koukal a Samuel se se slzama v očích zasmál. "Pokud tě to nezkazí tak jo.." usmál se.

"Já už jsem zkaženej dost. Kdybys věděl.." řekl Matěj ale pak rychle začal mluvit o něčem jiném. "Nenene počkej..jak jako? Jak jsi to myslel?!"

"Hele Same..neřeš to.." začínal Matěj pomalu rudnout.

Samuel se mu zadíval do očí. "Tobě..se líbí kluci?" zeptal se opatrně.

"Ne!!" vykřikl Matěj ale hned se uklidnil..."Ok..líbí no..ale nejsem gay! Jsem..asi bi! Já nevím.." utrápeně si povzdechl a Samuel se na něj s obdivem podíval.


"Páni. Já..netušil jsem to. Já myslel že holky přímo miluješ. No vidíš..to si budem rozumět ještě víc" zasmál se Samuel aby odlehčil situaci a Matěj mu to opětoval.
"Já jen nevím co by tomu řekli kluci"

"Je to tvůj život Maty.." napomenul ho Sam a Matěj přikývl.

"O mě taky ví že jsem gay. A vzali to normálně."

"Nojo ale já s nima jsem..pořád už pár let..ty jsi mezi náma novej to je něco jiného víš.."

"Chápu tě.." usmál se na něj Samuel.

"Hele a půjdem teda ještě dneska někam?"

"Hele to si piš hele jako hele.." zasmál se Matěj a naschvál používal slovo hele protože to bylo Samuelovo nejoblíbenější.

"Hele..nee...hele né.." smál se Sam společně s Matějem. "prostě toho nech šašku.." zvážněl a pak se zas zasmál.

"Nojo hele.." zašklebil se Maty a odebrali se do jiného pokoje. Přesněji s Hansovi do pokoje.

***

"Sakra!! Neumíte klepat!?" křikl ke dveřím nahý Hans, který právě vylezl ze sprchy.

"Jéé...však jsme kluci.."

"Jo a jeden teplejší než druhej!" sykl po nich tak nepříjemně že takhle ani sám nechtěl.

"Co?!" ozvalo se cosi střapatého za Matějem a vykouklo. "Mohl by jsi být trochu tolerantní!" mračil se.

"Jasně.." škaredě se Hans na Samuela díval a nic víc neřekl. Nevěděl co.

"A nevypadáš zas tak krásně aby jsi mě nějak oslnil to si nemysli!" syčel dál Samuel zatímco se Hans oblíkal.

"Cos to řekl?!" zařval najednou a chmátl po bezmocném Samuelovi který jen vyhekl.

"Pust mě ty zvíře!" bouchal do něj ale nemělo to cenu. Hans se vyloženě bavil nad chlapcovou bezmocí. A Matěj?..ten se uklidil do obejváku.

Samuel vyhekl když dopadl na postel a měl přišpendlené ruce nad hlavou.

"Abys věděl. Tady jsi umě doma! Jsi na mém území a rozhodně se ke mě nebudeš chovat tak jak jsi se doposud choval!" syčel rozzuřený Hans na Samuela který se strachy jen klepal. Ale pořád si nechtěl dovolit chlapci se poddat.
"Můžu si dělat co chci a kde chci!"

"U mě doma ne. Mě se poclouchá jestli si to ještě nezaregistroval prcku!" řekl trochu klidněji ale pořád byl rozrušen.

"A když to nedodržíš.." naklonil se ještě blíž k chlapci "budeš potrestán" vydechl a začal chlapci dělat velký flek na krku. Vůbec se nebál zubama přitlačit a Samuela kousnout. Bylo mu jedno že to chlapce bolí.

"Nech!" vyštěkl Samuel a Hans toho nechal. Ještě mu na cucflek vlepil malou pusinku a zasmál se.

"Jsi tak bezmocný...kdyby ses někdy viděl"

"Co si o sobě myslíš!?" rozčiloval se Sam.

"Nic zvlášního.."

"Jsi odporný arogantní blbeček kterej se neumí ovládat" tak to přestřelil a sám si to uvědomil protože se zase ocitl uvězněný pod Hansem..
"Tak a.."

"Ježiš kluci! Já nechtěl..." ozvalo se ode dveří a oba chlapci se tak ihned podívali. Hans jako na povel se Sama seskočil. "Nic si nemysli Matěji! Pouze výměna názorů.." objasnil mu to Hans a odkráčel.
Ozvalo se vrčení z postele.

"Matěji to je takovej sobec! Blbec a magor...prostě...áá.." smýkal sebou Hans jako v nějakém záchvatu.

"Ale ale..." posadil se Maty k němu.

"Tak čím tě tak dostává?"

Sam se podíval Matějovi do očí a opřel se o zed.

"Ty nevíš jaké to je.."

"Tak mi to řekni.."

Samuel se nadechl a začal. "Už jsem ti říkal jak to bylo s tou knihou. Naprosto mě to oslnilo. A opravdu. Já obdivoval Hanse. Z té knihy. Byl naprosto výjmečný a já opravdu doufal...strašně moc, že najdu osobu alespon trochu podobnou Hansovi. Víš ty ten pocit neznáš. Já ho taky neznal. Až to dé doby než přišel Hans do naší třídy. Něco mi říkalo. Jo Samueli. Ten je pravej. Z očí mu sršelo něco strašně tajemného, dominantního ale zároven tak krásného. Chtěl jsem rozluštit co to je. A pak jsme se nějak seznámily. Přišli jste. Já byl strašně rád že ho vidím. Měl jsem špatnou náladu ale stačil pohled na Hanse..nebo jeho blízkost a hned mi stoupla. Je to strašně zajímavý pocit. Když vedle někoho jsi. A jsi strašně nervozní aby jsi neřekl něco špatně.
A třeseš se vzrušením když okolo tebe projde. Hledáš příležitost jak se ho jen dotknout, alespon trošičku. Když se ho dotkneš něco se v tobě vzbudí a ty opravdu vyhledáváš situace aby jsi mohl být s ním." Matěj jen koukal s otevřenou pusou. "prostě" pokračoval Sam "je to něco
krásného ale zároven tím strašně trpíš. Já si nemůžu pomoct. On ve mě...vzbuzuje naději. Nevím proč. Myslím že ji nemám, dává mi to jasně najevo ale prostě když jsem s ním cítím se naprosto jinak. Ikdyž to nejde vidět a nějak poznat. Je to tak. Je to strašně silné. Je to poprvé co něco
takového prožívám. Já....já ho miluju Matěji." dokončil svoji řeš Samuel a osoba poslouchající za dveřmi bolestně přivřela oči a vydechla.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Amami Amami | Web | 22. října 2009 v 21:01 | Reagovat

AJAJAJAJAAAAAAJ!!! radšej ani nechcem vedieť, kto bola tá osoba za dverami... chudák Sam, to bude mať ešte strašne ťažké! ale inak sa mi to páči.

2 terkic terkic | Web | 22. října 2009 v 21:27 | Reagovat

tohle chce rychle pokračování, protože je to opravdu čím dál tím lepší:)

3 Katy Katy | 22. října 2009 v 23:03 | Reagovat

Páni...moc moc napínavé..hltala jsem každé slovo a ta scénka postel x ruce nad hlavou x ranka na krku... *roztéká se po podlaze* :P Moc mě to baví číst (i tvé ostatní povídky- i kdyz jich není moc..:P..)snad to bude mít ještě mnoooho kapitol.. :*

4 Lex-san Lex-san | Web | 23. října 2009 v 11:30 | Reagovat

Ajta krajta, že se nestydíš to takhle useknout! Tak teď budu netrpělivě čekat na další dílek!!

5 Gel-chan  ♥♥SB♥♥ Gel-chan ♥♥SB♥♥ | Web | 23. října 2009 v 12:05 | Reagovat

Mi-cháááán *řve na tebe přes celou ČR* to není normální, ty nejsi normální *povzdech* takhle mi to normálně useknout když já se už připravuju na to ře se na Ssamí rozbrečí ... ááá *jde pro čokoládu* xD.

6 Zuzka Zuzka | Web | 23. října 2009 v 14:32 | Reagovat

hej to byl uplne skvelej dilek ... sakra ani nevis jak ja uz se tesim na dalsi :) akorat mi je trochu samuela lito

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama