Těhotní chlapci Vyjádřete svůj názor!

Osudoví andělé díl 1.

4. listopadu 2009 v 20:03 | Misuki |  Osudoví andělé
Ajoj lidi :))..tak vás zdravím příjemně naladěná xPP naladěná do psaní xD a když už jsme u toho psaní..hmm..nojo tak jo :D dala jsem se do nové povídky...která mě..prozatím opravdu baví...:)) neustále mě něco napadá..ale ted se prozradím píšu asi dalších 5 povídek takže není čas na nějaké nové :)) tuhle jsem začla psat..mhm asi před třema dnama :))...ležela jsem večer v postely a najednou se mi objevil kluk..v rohu který brečí...a šup hned to bylo..já doufám že se vám to líbit a že se s tím tak..doslova neseru až do nocí zbytečně :)) čekám ohlasy..at už pozitivní nebo negativní..čekáám :)

Misuki

***
"Proč jsi tady?"

"Schovávám se.."

"Před čím?"

"Před zlem.." odpověděl černovlasý, hubený chlapec a ztěžkle se postavil na nohy.

"Před zlem?"

"Víš co je zlo?" řekl a stál na místě. Blondýn se k němu přiblížil, čímž si vysloužil pohled na to, jak chlapec odskočil do rohu.

"Neboj se.."

"Neumím to.." špitl podvyživený a oči mu ve tmě zářily.

"Mě se bát nemusíš" odpověděl starší a ještě víc se přiblížil. "Jak zní tvé jméno?"

"Jsem Erik. A tvé?"

"Říkej mi..."

*****

Prudce otevřel oči a posadil se. Vůbec nechápal kde k těmhle snům chodí. A proč v nich má roli toho, který má chránit. Kdo je Erik? A proč tak touží chránit chlapce s tímhle jménem?
Hlavou mu poletovalo milion otázek. Na ani jednu z nich neznal odpověd.

Skoro každou noc, už měsíc se mu zdál jeden a ten samý sen. Byl v nějaké budově. Tam v rohu narazil na drobného kluka s holčičími rysi. Musel mu pomoci, ale nevěděl jak. Vlastně ani nevěděl
co se mu tak zlého přihodilo, když pořád mluví o zlu. Zlo. Co to vlastně je? Patrick těm snům nemohl přijít na kloub. Často se mu zdávaly prapodivné sny, ale tenhle? Nebyl prapodivný. Byl zajímavý,
strašný. Chtěl chlapci pomoct, ale nevěděl jak a to ho ubíjelo nejvíc. Co když je to znamení, že se někde něco děje a on jediný může být nápomocen? A co když jsou to jen blbé sny?
Povzdechl si a protřel oči. Podíval se z okna. Byla ještě tma. Podíval se na hodiny a s povzdechem zjistil, že je teprve pět ráno.

Sešel jen ve spodním prádle do kuchyně a unaveně dal hřát vodu na kávu. Opravdu ji potřeboval. Vždyt se co hodinu budil. Vzpomněl si na ten sen, ale hned zakroutil hlavou a zalil si kávu. Díval se skrz okna
na kapky deště, které dopadali na okap a usrkoval z kávy. Opravdu ho mrzelo to, že v tom snu tomu chlapci nijak nemohl pomoct. Ten sen prostě nikdy nepokračoval. Každou noc skončil u té samé scény. Trval jen krátkou chvíli.

****

"Ahoj zlato..." usmála se rudovláska na svého syna a políbila jej na čelo.

"Ahoj mami.." úsměv ji opětoval.

"Proč jsi vstával tak brzy?"

"Nemohl jsem spát. A poslední dobou mám..divné sny."

"Divné sny? Proč jses mi nesvěřil?" řekla hned. Byla psycholožka a tyhle věci uměla řešit. Zajímalo jí to. Zvláště když šlo o jejího syna.

"Víš. Jsou prostě divné..a já nevím co si o nich myslet. Stojím...většinou stojím na nějaké chodbě. Dojdu až do kouta, kde sedí kluk. Malý drobný. Má oči od pláče a srší z něj strach. Říká mi něco o zlu a já cítím, že mu musím pomoct. Jenže nevím jak
a potom ten sen skončí. A mě hrozně štve, že s tím nic nemůžu dělat. Nevím co se mu stalo a nemůžu mu pomoct." ukončil Patrick svůj monolog a matka se na něj upřeně dívala.

"Nevím co si o tom myslet. Je to zvláštní. Velice. Víš, že já věřím v to, že sny něco říkají. Ten tvůj..je opravdu obdivuhodný. Myslím, že něco podobného se ti stane. Někdo bude potřebovat tvoji pomoc a ty se s tím budeš muset vypořádat"

"A když to nedokážu? Co pak?"

"Musíš. Ty to zvládneš. Jsi můj chlapeček.." usmála se a políbila ho na čelo. Miloval ji. Měl nejlepší maminku na světě.

"Díky mami.." usmál se a seskočil ze židle.

"Půjdu do školy. Příjdu okolo 3" usmál se a mávl na ni. Hned na to zmizel ve dveřích.


****

"Dobrý den panstvo. Chtěla bych vám....představit vašeho nového žáka. Jmenuje se Erik a ode dneška bude vašim novým spolužákem. Doufám, že se k němu budete chovat slušně. Očekávám od vás, že se představíte a začleníte ho mezi sebe" usmívala se učitelka na všechno a Patrick toho
kluka se sklopenou hlavou propaloval pohledem. Tak hrozně mu někoho připomínal. Ale za boha si nemohl vzpomenout koho.

"Tak Eriku...Sedni síí..třeba támhle za Patrickem. Je to slušný kluk.." usmála se a Patrick sundal svůj batoh ze židle a udělal mu místo. Když přišel usmál se na něj. Erik se na něj plaše podíval a sednul si. "Jsem Patrick.." usmál se a natáhl k němu ruku.

"Erik.." řekl ale ruku mu nepodal. Patrick ji trochu překvapeně a smutně stáhl zpět. Asi to bude pěkně tvrdý oříšek. Pěkně ho sjížděl pohledem zatímco učitelka vykládala nové učivo. Byl hrozně hubený, černé vlasy a podmalované oči. Pousmál se a díval se jak je oblečený.

"Nedívej se tak na mě.." řekl aniž by se na něj otočil. Patrick překvapeně zamrkal.

"Já jen..."

"Prosím. Vadí mi to..." otočil na něj své čokoládové oči a Patrick se mu do nich zahleděl. Nikdy nic takového neviděl. Zvláště ne u kluka. Tak krásné oči. Nikdy si o klukovi nemyslel že je hezký. Ted to bylo poprvé. Byl opravdu nádherný. A někomu podobný. Erik? zapřemýšlel a potom
vyvalil oči a podíval se na něj. Erik! Panebože...ten ze snu. Ano. Už mu došlo proč mu je tak povědomý. Překvapeně vydechl. Není to možné. To ne. I to jméno. To se mu snad zase jenom zdá.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Amami Amami | Web | 5. listopadu 2009 v 7:54 | Reagovat

to je kráásna kapitola!! som zvedavá ako tro bude pokračovať.

tý dvaja sa k sebe určite hodia

2 Katy Katy | 5. listopadu 2009 v 16:20 | Reagovat

Jsem nadšená...a hlavně že tě baví :) Myslím že to bude ještě hodně zajímavé, takže se nemůžu dočkat dalších dílů...:*

3 Satiras Satiras | 6. listopadu 2009 v 0:04 | Reagovat

Tak začalo to zajímavě, a  pokud tě to baví je to fajn protože pak se to na psaní odrazí fakt pozitivně tak jen tak dál :-D

4 Gel-chan  ♥♥SB♥♥ Gel-chan ♥♥SB♥♥ | Web | 8. listopadu 2009 v 0:01 | Reagovat

Záčátek? Strašně zajímavej děj od začátku moc se mi tahle povídka líbí a chi pokráčko :D nebo taky ukoušu eohy od stolu (nechtíky okousala včera -.-") xD.

5 akyra akyra | Web | 9. listopadu 2009 v 14:12 | Reagovat

krásný dílek Misuko. fak se mi to líbí byla by škoda, kdybys ho s mazala a rovnou ti řeknu jak je to se mnou. mám čtenářský blog, nevím jak se ke mě dostal nebo co  se stalo ale poslední dobou moc nečtu jen píšu, proto o tomhle ani nevím dnes jsem se rozhodla že se mrknu po blocích a tak to dělám rovnou ti sem házím koment abych nezapoměla. a určo se sem zase stavím a doufám že tu bude i další pokračování:)

6 Kit Kit | 9. listopadu 2009 v 15:42 | Reagovat

bezva kapča těším se na pokráčko doufámže bude brzy ;D

7 Zuzka Zuzka | Web | 12. listopadu 2009 v 17:11 | Reagovat

že mu to docházi ale brzi XD ten je mi sympatickej ... ma vedeni jako ja :)

8 bacil bacil | 29. listopadu 2009 v 21:32 | Reagovat

super, začíná to opravdu napínavě. Jdu se vrhnout na další díl.

9 noriuke sairo noriuke sairo | 3. prosince 2009 v 17:33 | Reagovat

áááá hurááá konečně blog se skvělejma povídkama....honem na další dílek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama