Těhotní chlapci Vyjádřete svůj názor!

Skandál ve škole 12.

30. listopadu 2009 v 20:09 | Misuki |  Skandál ve škole
Aloha...tak se vám po hodně dlouhé době zase hlásím..z dalším dílem skandálku :)) asi bych se měla omluvit a objasnit co se dělo že?..není to nadlouho...omlouvám se..ale poslední týden jsem byla docela dost vyčerpaná. A zjistila jsem, že čím víc se snažím tak tím víc se vše kazí :) takže na všechno co jsem si plánoval celej ten tejden..kdy jsem nepsala...a nedělala nic..zapomenu a vrátím se jako stará Misuki plná nápadů a úsměvů :)) doufám..že to půjde..

Tak si to užijte.."Tak sa nejde na nemocnicu." Povedal Alex prekvapene.

"Ja viem." Uistil som ho. Zastavil som pred domom a vystúpil som. Otvoril som jeho dvere a počkal som, kým vystúpi.


Alex


"Ale..nevím co si myslíš...jestli si myslíš, že se na mě u tebe vrhneš a já ti zase dám tak na to zapomen!"


"To si nemyslím" řekl a když jsem nešel čapl mě za ruku tak, že jsem syknul bolestí. Už jsem nic neříkal. Věděl jsem, že to nemá cenu..dotáhl by mě tam i tak.


Mrzelo mě, že se tohle ted musí dít. Opravdu dost.


"Nemusíš mě tak držet..nikam ti neuteču.." řekl jsem přesvědčivě když odemykal a přitom mě pevně držel za ruku. Asi mi dal za pravdu a pustil mě. Pobídnul mě abych vešel tak jsem to udělal.

Chris

Zatvoril som za nami dvere a vyzliekol som si bundu. Alex ma celú dobu sledoval. Prišiel som k nemu a pomohol som mu vyzliecť bundu. Zaviedol som ho do obývačky a posadil som ho na gauč. Prešiel som do kúpeľne a zobral som odtiaľ lekárničku. Vrátil som sa do obývačky. Alex sedel stále na rovnakom mieste a prebodával ma pohľadom. Sadol som si k nemu a on sa odtiahol.
"Len ti to chcem vyčistiť." Povedal som a natiahol som sa po jeho ruku. Veľmi neochotne mi ju podal. Zabral som pinzetu a vybral som mu pár čriepkov skla. Snažil sa dusiť v sebe bolesť, ale na jeho tvári som ju videl. Zobral som dezinfekciu a vyčistil som mu ranu. Potom som mu ju obviazal.
"Vďaka." Vypľuvol zo seba. "A teraz už pôjdem." Zdvihol sa.
"Nie." Rázne som ho stiahol späť k sebe.


Alex


"Měl jsi mě odvézt do nemocnice..to jsi neudělal a vyčistil si mi to sám..takže děkuju..." postavil jsem se ale zase mě stáhl zpátky k sobě.


"Chrisi.." zamračil jsem se. Přiblížil se ke mě.


"Nech si to vysvětlit.."


"Nic slyšet nechci..udělal..jsi..cítil jsem se jako děvka!...To ti asi nedochází...jako kdybych byl prostě jen panna na...opíchání.." začal jsem sykat. Opravdu jsem v sobě měl hodně zloby. A myslím že bylo na čase aby ze mě vyšla.

Chris
Jeho slová mi vyrazili dych. Toto som nechcel. Nechcel som, aby sa cítil ako štetka.
"Alex." Začal som, ale prerušil ma.
"Nie. Ja nie som tvoja hračka! Chris, ja potrebujem vzduch. Ale keď ma ty ma chceš len využiť, a tým ma dusíš. A..." nemohol dopovedať, lebo som ho prerušil.
"Hlupáčik, nechcel som ťa využiť. Nechcel som. Povedal som, že nám to nepôjde, ale tým som nemyslel, že som ťa chcel len využiť. Myslel som tým, že nedokážem byť v tvojej prítomnosti bez toho, aby som sa ťa nemohol dotknúť." Šepkal som mu do uška.

Alex


Otřepal jsem se a posunul se dál od něj.


"Jasně...a to se mnou nebudeš moct být ve škole." už jsem to nevydržel a začli mi stékat proudy slz.

"Neklapalo by to..a proto je konec..se vším....lituju toho že jsem se do tebe musel
zamilovat...miluju tě...a.." vzlykal jsem a už dál nemohl mluvit, jen jsem se o něj bezmocně opřel a brečel mu na rameni.


"Miluju tě.." šeptnul jsem....věděl jsem že to nedokážu.

Chris
Privinul som si ho bližšie k sebe a pohladil som ho po vlasoch.
"Aj ja ťa milujem." Zašepkal som. Ďalej ani jeden z nás neprehovoril. Užívali sme si prítomnosti toho druhého, ktorá nám bola viac ako týždeň odopieraná.
"Čo chceš teda spraviť?" povedal po hodine Alex.
"Odídem zo školy." Priznal som.
"ČO?!" vyvalil na mňa veľké oči.
"Neboj. Upokoj sa. Myslel som, že ostanem v meste, ale nájdem si inú prácu."
"Aha." Priznal a opäť sa pritiahol ku mne. "Myslel som si, že chceš odo mňa zase odísť."
"To nedokážem." Odtiahol som sa od neho. Zadíval som sa mu do očí. Dlho som to nevydržal, musel som sa k nemu nakloniť a pobozkať ho.


Alex

Jemně jsem vzdychnul. Konečně. KOnečně jsem zase cítil jeho rty na těch mých. Opravdu bych to déle nevydržel.


"Miluju tě...tak..strašně moc.." špital jsem mezi polibky. Bylo to...až k neuvěření co jsem ted prožíval. Jako..kdyby odcházelo do nejlepší co jsem kdy v životě mněl..na 100% a já už bych neměl nejmenší naději na to, že mě něco pobodného potká. Jako kdyby všechno umíralo ale najednou..najednou by se to otočilo čelem ke mě...a vrátilo se....tak neuvěřitelně štastný jsem v tuhle chvíli byl.


"Chrisi víš jako to bylo...být týden bez tebe!? Každičký den...jsem na tobě závislý...potřebuju tě.." špital jsem a on se pousmíval..asi se mu líbilo když takhle mluvím.


POhladil jsem ho po hrudi a políbil na rty."Slib mi, že už nikdy nic takového neprožijem...slib mi to.." špitnul jsme naléhavě.


Chris
"Nesľubujem." Povedal som. Ne jeho tvári sa zračil nesúhlas. "Ja ti to prisahám." Povedal som a bozkami som začal putovať po jeho krku. Pokračoval som stále nižšie, až som narazil na tričko. Vyzliekol som mu ho a pokračoval som vo svojej ceste. Perami som zavadil o bradavku. Prešiel som po nej jazykom.
"Chriiis." Zastenal Alex a jeho štíhle prsty sa vtreli do mojich vlasov. Pokračoval nimi nižšie a začal mi rozopínať gombíky na košeli. Prešiel som k druhej bradavke a jemne som ju vsal do úst. "Aaaach." Zastenal opäť. Tie jeho krásne vzdychy mi tak veľmi chýbali. Pokračoval som nižšie až som narazil na nohavice.


Alex


Usmál jsem se. Tohle mi doopravdy chybělo. Jeho doteky. Dokázaly se mnou udělat..opravdu zajímavé věci.


"Chrisi.." špitnul jsem když mi rozepínal kalhoty. Přímo jsem hořel nedočkavostí...prahnul jsem po jeho dotecích.


Jemně jsem ho zatahal za vlasy, když mi sundal kalhoty."Takhle ty?.."


"Takhle já.." vzrušeně jsem vydechnul a políbil ho.

Chris
Jemnými bozkami som mu zasypal dokonalé bruško. Pokračoval som nižšie, až som narazil na jeho penis. Olizol som ho po celej dĺžke.
"Chriiis." Vydal zo seba Alex hlasnejší ston a prehol sa v kŕči. Usmial som sa. Naslinil som si jeden prst a zobral som mu chválu do pusy. Prstom som doňho začal pomaly prenikať. Z počiatku sa stiahol, ale hneď povolil. Jeho prsty v mojich vlasoch si začali diktovať vlastné tempo. "Chrisíííík!!" vyvrcholil po chvíli Alex. Mal som v ňom už tri prsty. Zlízal som z neho posledné stopy jeho vyvrcholenia. Pretočil som ho na všetky štyri, vytiahol so z neho prsty a vyzliekol som si nohavice.

Alex


Zrychleně jsem dýchal a ještě ted pocitoval ten slastný pocit, který se mě před chvílí zmocnil. Ani jsem nevnímal co Chris dělá a zavřel oči. Až když jsem ucítil prudkou bolest, vrátilo mě to zpět do reality a já vykřikl.


"Pšš.." ozvalo se za mnou a ja vydechnul. Všechno vzrušení ze mě opadlo a já čekal kdy bolest ustoupí.


"Můžeš.." špitnul jsem a Chris se začal pohybovat. Bolest se proměnila v ten známý pocit slasti. Vzdychnul jsem a užíval si to. "Chrisi.." vyheknul jsem když zrychlil a hned na to spomalil. Vzrušení sálalo celým mým tělem a já z jeho přírazy vzdychal.


"Vííc.." zažadonil jsem s Chris mi moji prosbu splnil. Ozvaly se vzdechy z jeho úst...jak z mých tak i z jeho.


"Aaach..." zavzdychal a začal ještě víc zrychlovat. Zamrněl jsem.


Chris
Pridal som zo svojej pôvodnej rýchlosti. Chcel som, aby sa mu to čo najviac páčilo. Cítil som, že už dlhšie nevydržím. Ruko som premiestnil k jeho penisu a začal som ho trieť v rytme prírazov.
"Alííííí!!" vykríkol som po vyvrcholení.
"Chrííííís!!" vykríkol Alex v rovnaký okamih. Zvalil som sa k nemu a prudko som oddychoval.
"Milujem ťa." Povedal som, keď so z neho vystupoval.
"Aj ja ťa milujem." Povedal a pritiahol sa ku mne, aby ma mohol pobozkať. Jeho žiadosti som vyhovel. Naše pery sa spojili v ďalšom vášnivom bozku.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 narutoshounenai narutoshounenai | Web | 30. listopadu 2009 v 21:38 | Reagovat

jé sem tak ráda, že je tu další dílek:)

2 bacil bacil | 1. prosince 2009 v 8:27 | Reagovat

Prostě super, bylo tu úžasné. Paaa a jen tak dál :-D

3 Deny*SBé:D* Deny*SBé:D* | Web | 1. prosince 2009 v 16:00 | Reagovat

Ahooj, hele prosím jukni ke mě, je tam dcl důležitý (pro mě samozřekmě :D:D:D) info...ne, je to o srazu, kterej bysme s holkama rády spáchali, a kdyby ses chtěla přidat, tak to oceníme :D...jakože sraz yaoistů a animefilů ;)

4 noriuke sairo noriuke sairo | 1. prosince 2009 v 17:44 | Reagovat

konečně jsem našla blog co stojí za to....rychle pokráčko...

5 Gel-chan Gel-chan | Web | 3. prosince 2009 v 14:26 | Reagovat

Kyáá moc se ti to povedlo.. těším s ena pokráčko :D.

6 Deny*SBé:D* Deny*SBé:D* | Web | 3. prosince 2009 v 18:05 | Reagovat

Ty by jsi přijela, kdyby s tebou někdo jel?? :)...to by bylo super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama