Těhotní chlapci Vyjádřete svůj názor!

Červen 2010

Diary 0.3

18. června 2010 v 19:25 | Misuki |  __z meho zivota
-18.6.10

- 19:23

- Nic moc..
- Přemýšlím, jak se přinutit zveřejnit díl ;)

35n.gif(135 b) - žvejká xD
- Naposledy minerálka

- Šedé triko, rifle..
-Nic nic..ale asi zapnu :/

-Absolutely nothing

online.gif image by spookys-graphix - on

-blog, fb...píšu vám povídku ;)

icon_45.gif image by Salisko - Někde za postelí xD
study.gif image by spookys-graphix -Pátek..přesto všechno se musím ještě dnes učit :/

!615! - .....
http://i29.photobucket.com/albums/c277/youmijameczka/pix105.gif- Tužka...řasenka

Deprese

9. června 2010 v 20:17 | Misuki |  __z meho zivota
Zdravím všechny...Opět se hlásím..snad už v celé své kráse. Doufejme....Já doufám ;)...Přeju si....Chci tu být pro vás.
Dlužím vám nějakou omluvu. Nebo vysvětlení. Jak jste si mohli všimnout, opět nic nepřibývá. Kdo se mnou je každý den...ví proč...jenže to není ani jeden z vás ;). Bohužel..tudíž asi nemůžete pochopit oč jde. Přesto bych vám to ráda trochu přiblížila.
Zní to dost ohraně. Ale opět na mě působí události růžového světa. Psychika..opět na mě utočí něco..co nedokážu popsat....možná ani popisovat nechci. Jde o zklamání v posledních dnech. Nikdy jsem nejednala tak naivně, jako před čtyřmi dny....Po druhé jsem vstoupila do stejného kolotoče...a vystoupila stejnou nohou...;). Už jsem si řekla..včera v podvečer...seru na to...už se nenechám sundat..nestojí mi za to..a o hodinu později..jsme ot udělala znovu lidi ;)...docela vidíte jak spěchám když to píšu?..Je to proto, abych se nerozbrečela ;)....prostě..znovu...jestli mě ten člověk opět potopí...loučím se s váma ; )...omlouvám se...snad se dám v nejbližší době zase dohromady...a budu zářit ještě víc...;) ..
Misuki
Snad vám to trochu moji situaci přiblíží...všichni říkají, že je to výstižné..a já si taky myslím ;)..poslouchejte text..

Těhotní chlapci? O_o

2. června 2010 v 15:22 | Misuki |  __jak to vidim ja
Zdravím všechny věrné ;). Jak se máte? Budu doufat, že skvěle. Počasí zrovna příznivé není, ale to ovšem není důvod, abychom se museli mít špatně. Btw...já se mám špatně kvůli počasi! xD...

Jak začít....jakože z názvu jistě všichni pochopili, oč se jedná.
Poslední dobou..vlastně už docela dlouho, čítám povídky krásné, procitěné, dobře napsané, ocenitelné a příjemné na čtení. Čtu třeba pár týdnů.....samozřejmě zažraná do děje...a náhle v nějakém díle se prostě objeví taková příhoda. Příhoda že chlapci je špatně, zvrací, motá se mu hlava..dlouho spí, přejídá se....a různé tomu podobné věci. V dalším díle si zajde k doktorovi. Doktor mu s naprostým klidem ohlásí, že čeká dítě. Že kluk čeká dítě. Ano. Možná i mě to třeba příjde roztomilé....kluk s bříškem..ale pardon...? Je fajn mít takové myšlenky. Všichni určitě známe takovou tu "hru po icq"..kde někdo napíše jméno..závorku...a co ten dotyčný dělá a blá blá. Byla bych chápala, kdyby si to děvčata/chlapci psali tady. Je to jejich záliba. Proč ne? Ale když někdo čte docela vážnou povídku....hezkou..má ji rád....a čte jich víc...a ve všem se najednou objeví blbost typu, že je chlapec ve třetím měsíci...a má si na sebe dávat pozor. Bože bože....kam ten svět spěje. Je sice pravda, že povídky jsou hlavně od toho, aby se člověk dokázal odvázat, odejít do světa fantazie. To je přece pravda. Ale co je moc...to je moc. Každý asi ví, že je to fyzicky NE-MOŽ-NÉ. I když je to fantazie. Má nás to unést. Ale prostě...nedá se to. Opravdu tohle zaznamenávám v poslední době, až moc často. Potom si představte jak kluk musí uvnitř vypadat..jak bude rodit a všechno okolo. Jojo dobře dobře....Asi přestanu řešit blbosti. Jen jsem se chtěla zeptat na váš názor. Co si myslíte o tomhle? O povídkách, kde jsou jen tak klidně těhotní chlapci. Vadí vám to? Nevadí? Je vám to jedno?....Co si o tom myslíte? Doufám, že se pár myšlenek dočkám. ;).