Těhotní chlapci Vyjádřete svůj názor!

Dočkáš se 2/2

15. listopadu 2010 v 18:31 | Misuki |  -->jednodilne
Připomenu Vám PRVNÍ DÍL určitě si jej přečtěte jestli máte chuť číst tohle .))
Misuki

Jinak...povídka mě napadla při tomhle songu .)
Ani jeden z nich nevěděl kolik je hodin. Jak dlouho už společně jsou. Věděli jen, že toho vypili nesčetně moc. Celý večer po sobě házeli nenasytné a vyzývající pohledy. Letmo na sebe sahali. Hladili se. Líbali. Koketovali spolu.
Sebastian se zrovna vlnil do rytmu když ucítil dotek na svých bocích. Jemně se pousmál a otočil na Felixe.
"Dostal jsem nápad.." zašeptal mu Felix tiše do vlasů a pro sebe se usmíval. Na tohle čekal celý večer. Až mladého, láskou zaslepeného Sebastiana pozve k sobě domů.
Sebastian se zatřásl a pohlédl mu do očí. "Jaký?" usmál se a stále se vlnil do rytmu hudby.
"Seberem si svých pár švestek a půjdeme ke mě co říkáš? Vytáhnu nějaké dobré víno a tenhle večer zakončíme u mě doma.." vydechl a hladil Sebastiana po bocích a zadečku. Ten se koketně zasmál a stydlivě sklopil hlavu. V normálním stavu by jistě řekl ne, ale právě se nacházel v jiném světě. Hlava se mu točila. Viděl rozmazaně a nebyl schopen normálně komunikovat. Kývl.
"Tak jo.." šeptl a vlepil Felixovi dětskou pusinku na tvář. Zachichotal se. Felix se povýšeně usmál. Měl vyhráno. V hlavě si přebíral jak tenhle večer skončí. Usmál se a vzal menšího chlapce za ruku. Davem se prodírali směrem k východu. Oba zakopávali o vlastní nohy a na tvářích stále přihlouplý, opilý úsměv.

"To ještě bude zajímavá cesta.." zasmál se Seb sám sobě. Představoval si, jak oba kráčí v tomhle stavu tmou. Neviděl na dva metry přes sebe.
"Ani tam nedojdeme. Skončíme někde v pří..." jazyk se mu zamotal.. "příkopě..." dořekl a zasmál se.
"A kdo říkal, že půjdeme pěšky?" zasmál se Felix. Napadlo ho, že domů asi nedojde. Přijel autem. Už několikrát opilý řídil a žádný problém mu to nedělalo. Teda...alespoň ne takový, kdyby šel pěšky několik kilometrů. "Mám tady auto.." dodal. Sebastian se jen zasmál. "Tak..to je dobře." vydechl. "Opravdu nevím jestli..bychom...se...dopra.. nějak..dopravili pryč" zasmál se a nechal se Felixem vytáhnout až před dům. "Mám tam věci.." špitl a chystal se pro ně vrátit. Felixova ruka jej zastavila. "No tak..kašli na věci. Pojedeme hezky ke mě...a na nějaké věci hned zapomeneš.." přiblížil se k němu a spojil jejich rty v jedny. Nechal jejich jazyky hrát vášnivou hru. Do polibku se usmíval a nechával své ruce bloudit po chlapcově těle. Sebastian se cudně zachichotal a vydechl. "Dobře..".

 Po nějaké době hledání auta na parkovišti jej konečně našli.
"Tady je..potvora jedna.." zasmál se Felix a odemknul. Seb se jen usmál a zasedl na místo spolujezdce. Felix zaujmul místo řidiče a usmál se. Oba zavřeli dveře a Felix nastartoval. Vycouval z parkoviště a vyjel na klidnou silnici.
"Jsem rád, že už jsme pryč...asi bychom dopadli hodně špatně, kdybychom pokračovali v tempu jako doteď" pronesl Seb a oba se zasmáli.
"U mě si ještě..něco dáme. Do nálady..." vydechl Felix a přivřel oči. Už teď byl ve stavu, kdy člověk nerorezná člověka na dva metry od sebe, neví co říká a dělá. Vždycky to s alkoholem přeháněl. Zatímco on byl tak zkušený, Sebastian dnes takhle hojně pil asi po druhé v životě. A zalíbilo se mu to.

Nejeli dlouho, když Seb ucítil dotek na stehně. Pomalu se podíval. Felix jej hladil a smyslně se usmíval. Sebastian neprotestoval. Vždyť tohle bylo ono. To na co čekal. Usmál se a díval se na Felixe. Ten jednou rukou držel volant. Skoro zavřenýma očima sledoval vozovku a druhou rukou hladil Sebastiana po stehně.

Stopadesát za tmy.

Sebastian vydechl. Nevnímal jak jedou rychle. Že nemá pás. Že vozovka už není tak klidná jako předtím. Byl zaslepený a opilý. Felix se pousmál a svůj zrak stočil na Sebastiana. "Jsi krásný Sebastiane.." zašeptal a natáhl se k němu. Usmál se a políbil jej. Pomalu. Vášnivě a smyslně. Sebastian se nebránil a vycházel Felixovi vstříc. Oba zapomněli na to, že na cestě nejsou sami. Probral je hlasitý pískot brzd.

Přichází strach.

Oba sebou prudce trhli. Volant auta se zatočil. Sebastian nahlas vykřikl když viděl mohutná svěla blížící se k nim.
"Felixi!" vykřikl a chlapce odstrčil. Felix nestihl zareagovat. Nestihl si sednout. A nestihl otočit volantem. Ozvala se prudká rána a dva vystrašené a bolestivé výkřiky.

Stačí pár sekund a celej život leží v troskách.

Poslední co Sebastian viděl byl blížící se kamion. Otravná světla. Poslední co uslyšel byl řev a pískot brzd. Poslední co ucítil byl náraz do stromu. Pak už jen tma.

****

Brzdy kamionu. Unikající plyn. Felix se zprudka nadechl a vydechl. Pootevřel oči a vykřikl bolestí. Nemohl zvednout hlavu. Cítil krev. Viděl krev. Plno krve. Bolestně zaštkal a pomalu hlavu otáčel do prava. Ten pohled se mu navždy vryl do paměti. Vedle něj tělo celé od krve. Po Sebastianově ruce tekly proudy krve. Stejně tak z jeho hlavy. Felix zavzdychal a vzlykl. "Sebastiane..." vzlykl a s nadějí v očích se díval na tělo vedle něj. "Prosím.." šeptl bolestně. Nic. Došlo mu co provedl. Zhals oči nevinnému člověku. Člověku, který byl tak zaslepený láskou k němu a nasedl do rakve s úsměvem na rtech. Zabil jej. "Odpusť mi to..." naplno se rozvzlykal a zavřel oči. Chtěl všechno změnit. Ale bylo pozdě. Už moc pozdě. Nemohl nic dělat. Zaklíněné nohy a tělo. Jen bezmocně čekat na pomoc a dívat se na člověka, jehož oči vyhasly díky jeho sobeckosti. Navždy.

Budeš si to vyčítat?

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 DanyWeiss DanyWeiss | 22. listopadu 2010 v 13:43 | Reagovat

Konečně něco nového?.. po 2 měsících....
Myslím , že po takové době by to chtělo nějakej pěknej happy end... né takovej katastrofickej příběh :(.... Ale i tak pěkné :)... Škoda že to tu tak upadá ;//

2 terkic terkic | Web | 23. listopadu 2010 v 10:44 | Reagovat

tak ten konec mi vyrazil dech, ale co se může stát jinýho, když řídí opilej člověk:( krásná povídka, moc se ti povedla

3 Misuki Misuki | 23. listopadu 2010 v 22:06 | Reagovat

..ano bratře .) něco nového...
chtělo no .) jenže takhle povídka měla být napsána už před několika týdny... .) nemělo to tady tak klesnout... muselo to takhle skončit, protože tobylahlavní myšlenka :) bude plno dalších happy endů ^^..
terkic... děkuju .) snad...se dostanu zas do formy..časem .)

4 Shun Oguri Shun Oguri | Web | 8. ledna 2011 v 10:22 | Reagovat

Miluju ten song..^^
jinak super povídka..^^ i když ten konec byl opravdu smutný..:(

5 S.. S.. | Web | 26. června 2011 v 14:16 | Reagovat

Ale tebe jsem se nějak nedočkala >_<. Kde vězíš?

6 Rhea Rhea | 25. července 2011 v 17:00 | Reagovat

Krásné a smutné. Super povídka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama